Alboraya Apartamento Con Vista Al Mar Y Piscina

  • 75 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Το Alboraya Apartamento Con Vista Al Mar Y Piscina Βαλένθια απέχει σχεδόν 25 λεπτά με τα πόδια από την Παραλία Platja Port Sa Platja.

Το Alboraya Apartamento Con Vista Al Mar Y Piscina περιλαμβάνει χώρο καθιστικού με ρυθμιζόμενο κλιματισμό για απόλυτη άνεση. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει μπιντές και walk-in ντους. Επιπλέον, θα βρείτε πετσέτες.

Το κατάλυμα προσφέρει ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και μαγειρικά σκεύη, δίνοντας στους επισκέπτες τη δυνατότητα να ετοιμάζουν τα γεύματά τους.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει περίπου 4 χλμ. από το Αρχαιολογικό Κέντρο L'Almoina. Η Βαλένθια απέχει 17 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων είναι Blasco Ibanez - Mar Tirreno, η οποία βρίσκεται σε απόσταση μόλις 350 μέτρων απο αυτό το κατάλυμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Alboraya Apartamento Con Vista Al Mar Y Piscina Βαλένθια
Valencia Doble A Deluxe
Τιμή μόνο για κινητά

Valencia Doble A Deluxe

9.0
Άριστο 33 σχόλια
3 μ από το κατάλυμα
USD 296 USD 266
ανά νύχτα
El Atico
Τιμή μόνο για κινητά

El Atico

5.0
Αξιοπρεπές 0 σχόλια
5 μ από το κατάλυμα
Veramar Beach Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Veramar Beach Apartment

8.4
Πολύ καλό 115 σχόλια
7 μ από το κατάλυμα
USD 220 USD 198
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΒαΛέΝθιας
    17 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Norte
    5 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi
    • Wi-Fi στα δωμάτια

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείαςVT47426V
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Alboraya Apartamento Con Vista Al Mar Y Piscina;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Alboraya Apartamento Con Vista Al Mar Y Piscina περιλαμβάνουν Βαλένθια, που απέχει 17 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Alboraya Apartamento Con Vista Al Mar Y Piscina;
      Η τιμή κράτησης στο το Alboraya Apartamento Con Vista Al Mar Y Piscina θα είναι 220€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Alboraya Apartamento Con Vista Al Mar Y Piscina;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Alboraya Apartamento Con Vista Al Mar Y Piscina περιλαμβάνουν Sorsi e Morsi και Taberna Del Mar και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΒαΛέΝθιας
    17 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Norte
    5 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Alboraya Apartamento Con Vista Al Mar Y Piscina Βαλένθια

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο